OFPOF

Hitman İçin Yeni Challenge Pack Geliyor

-
78
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Hitman İçin Yeni Challenge Pack Geliyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

'Player-curated' adı verilen Öne Çıkan Sözleşmeler’in bu ay Hitman'a geleceği duyuruldu.

Hitman Elusive Target gönderilmeye başlandı ancak işlenmesi gereken henüz onlarca cinayet de var. Geliştirici Io Interactive, Ağustos içerik zamanlamasının, on yeni Öne Çıkan Sözleşmeler ve ayrıca "oyuncu tarafından seçilen" Öne Çıkan Sözleşmeler'in ilk toplu oyuyla birlikte oyuna yeni bir Mücadele Paketi ekleyeceğini açıkladı.

Rockstar, "Bu sözleşmeler, oyunda tanımak ve sevdiğiniz Öne Çıkan Sözleşmelerle aynı şekilde çalışacak, tek bir büyük bükülme ile oynayacak: oyuncularımızdan bir tanesi küratörlüğünü yapacak" dedi. "Bu oyuncunun seçtiği sözleşmeler, oyunda yer alacak sözleşmeler tarzına yeni bir fikir verecek ve tüm oyunculara Hitman topluluğunun önde gelen bazı oyunlarının oyunu nasıl oynadığını anlamalarını sağlıyor.” şeklinde açıklama yaptı ve bilgi verdi.

Şimdiye kadar altıncı olan yeni Challenge Paketi, "İntikam Sanatı" olarak anılacaktır ve önceki paketlerde olduğu gibi, normal güçlüklerden daha yüksek bir yer tutumu seviyesi sunacak ve ustalık kilidini kazanmak için iyi bir yol haline getirecektir.

Bu paket Hokkaido'da olacak ve benzersiz bir öğenin kilidini açmak için tamamlanması gereken beş ayrı zorluk olacak.

Kaynak: pcgamer.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık