OFPOF

Hindistan'da Xbox One S Fiyatı ve Çıkış Tarihi Açıklandı

-
55
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Hindistan'da Xbox One S Fiyatı ve Çıkış Tarihi Açıklandı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Ağustos 2016'da uluslararası platformda piyasaya sürüldükten sonra, nihayet Hindistan'daki Xbox One S'in satın alınabileceği doğrulandı.

Xbox One S Hindistan fiyatı Forza Horizon 3'ün dijital bir kopyasını içeren 500GB sürüm için 29.990 Rs'dir. Ön sipariş için mevcut ve 34.990 Rs'de fiyatlandırılmış 1TB Xbox One S sürümü de bulunuyor. Xbox One S Hindistan çıkış tarihi 10 Ekim olarak belirlendi. Her iki liste de Amazon Hindistan ve Flipkart'ın resmi ticari ortakları olan Cloudtail ve RetailNet'ten geçerek resmi fiyat ve tarihler olduğu düşünülüyor.

Gadgets 360 ile konuşan çok sayıda perakendeci, hem Flipkart hem de Amazon Hindistan'daki fiyatların doğru olduğunu söylüyor. Dahası, Microsoft'un mağazalardaki raf alanını araştırmaya ve muhtemelen de demo birimlerini yerleştirmeye hazırlandığını iddia ediyorlar. Bunun anlamı, Xbox One S'yi çevrimiçi satın almak istemiyorsanız çevrimdışı da kullanılabilir olması için iyi bir şans var.

Ön sipariş, Battlefield 1 ve Gears of War 4'ü de almanızı sağlıyor. Forza Horizon 3 gibi oyunlar 19 Ekim'e kadar müşterilere e-postayla gönderilecek dijital kodlarla gelecek. Xbox One S, Kasım 2013'te ABD'de, Kasım 2014'te Hindistan'da piyasaya sürülen Xbox One'ın daha küçük, daha güç verimli bir versiyonudur.

Bununla birlikte, Xbox One S özgün Xbox One'ın özlediği bir özellik olan HDR'yi getiriyor - bunun anlamı, onu destekleyen oyunlar ve televizyonlarda geliştirilmiş görüntü kalitesi ve renk üretimi anlamına geliyor. Xbox One S'nin orijinalin Kinect bağlantı noktasını atladığını ve şu anda Xbox One S ile entegre edilmiş harici bir güç tuşunun olmadığını unutmayın.

Kaynak: gadgets.ndtv.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık