OFPOF

Heroes Of The Storm İçin Yeni Karakter Yayınlandı

-
72
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Heroes Of The Storm İçin Yeni Karakter Yayınlandı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Bugün itibariyle Heroes of the Storm’a Grom Hellscream'in oğlu Garrosh karakteri katılıyor.

ünlü Horde savaşçısı Grom Hellscream'in oğlu Garrosh, Heroes of the Storm'un rol aldığı en yeni karakter olarak bugün itibariyle HotS genel test sahasında oynanabilir.

Warcraft taraftarları, Garrosh'u birçok World of Warcraft hikaye dizisinde önemli bir oyuncu olarak, özellikle Pandaria genişletme paketinin Mistlerinin ana muhalefetçisi olarak görecekler.

Sihirbaz, kart toplayıcılar aynı zamanda sıcak kafalı savaş liderini Hearthstone'daki birincil Warrior sınıfı kahraman olarak tanıyacaklar.

Q kabiliyeti, Groundbreaker, bir koni AOE hasar verir ve dış kenar tarafından vurulan düşman kahramanlarını çeker. W yetenekleri, Bloodthirst, tek hedef melee hasarını ele alır ve hedef bir düşman kahramanıysa, maksimum sağlık düzeyinin yüzde 10'u için Garrosh'u iyileştirir.

En sonunda, Wrecking Ball, en yakın düşman-minion, paralı askeri veya kahramanı alır ve bunları hedef konuma atar ve AoE hasarı ile darbe yakınındaki düşmanları yavaşlatır.

Garrosh'un iki kahramanca kabiliyeti oyuncuların daha saldırgan veya savunucu bir rol seçmesini sağlar. Warlord's Challenge, yakındaki düşman kahramanlarını susturan ve onları 1.5 saniye boyunca Garrosh'a saldırmaya zorlayan AoE durumlarıdır.

Kaynak: www.pcgamer.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık