OFPOF

Herhangi Bir Çıkış Tarihi Verilmemiş Olmasına Rağmen Bu Yıl Görmek İstediğimiz 7 Harika Oyun

-
240
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Herhangi Bir Çıkış Tarihi Verilmemiş Olmasına Rağmen Bu Yıl Görmek İstediğimiz 7 Harika Oyun
0 izlenme
Ofpofer
-

Herhangi bir çıkış tarihi verilmemiş ama 2018'de çıksa bizleri hayli mutlu edecek oyunlara bir göz attık.

Bu yıl kesin çıkış tarihleri verilen birçok oyun var. Ancak geliştirme aşamasının devam edip etmediği kesin olarak bilinmeyen ve özlediğimiz serilere ait oyunları da hala beklemeye devam ediyoruz. 2018 yılında çıksa tadından yenmeyecek oyunlara gelin birlikte göz atalım.

1. Death Stranding

Death Stranding

2016'da açıklanan ve Hideo Kojima'nın Konami'nden ayrıldıktan sonra geliştirmeye başladığı ilk oyunu olan Death Stranding, duyurulduğunda oyun dünyasına bomba gibi düştü. Game Awards 2017 sırasında oyuncular, oyun ile ilgili daha fazla bilgi edinme fırsatı yakaladırlar. Hideo Kojima, oyunun geliştirilme aşamasının sorunsuz ilerlediğini belirtti. Ayrıca Sony tarafından yapılan açıklamada  "daha önce bu kadar hızlı çalışan bir ekip görülmemiştir" denilerek oyunun yapım aşamasının gayet hızlı ilerlediği bilgisi de teyit deilmiş oldu.

Kojima 2018 yılı içerisinde oyunculara çok özel bir şeyin duyurulacağını açıkladı. Birçok tartışma platformunda bunun oyunun çıkış tarihi olduğu söylense de, ilk etapta oyunun multiplayer içeriği hakkında bir bilgi verilmesi daha mümkün gibi görünüyor. Resmi bir çıkış tarihi elde edilinceye kadar hiçbir şey kesin değil.

2. Kingdom Hearts 3

Kingdom Hearts 3

E3 2013'te resmi olarak onaylanana dek Final Fantasy XV ve The Last Guardian gibi Kingdom Hearts 3'ün de yapım aşaması hakkındaki ilk bilgiler 2006 yılından itibaren gelmeye başlamıştı. Geriye dönüp baktığımızda serinin en son çıkan oyunu Kingdom Hearts 2'nin 2005 Aralık ayında PS2 platformu içini çıktığını hatırlamakta fayda var. Tahmin edebileceğiniz gibi oyunun birçok hayranı Kingdom Hearts 3'ü büyük bir hevesle bekliyordu. Üzerinden yıllar geçmesine rağmen serinin yeni oyununun 2018 içersinde piyasaya çıkacağı şeklinde için söylentiler dolaşmakta ancak Square Enix henüz herhangi bir şey doğrulamadı.

Galerinin devamı için "Sonraki »" tuşuna tıklayınız.

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.