OFPOF

Hand of Fate 2, Xbox One İçin Çıktı

-
66
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Hand of Fate 2, Xbox One İçin Çıktı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Hand of Fate serisinin ikinci oyunu, PC ve PS4 için çıkmasının ardından Xbox One'a da geldi.

Defiant Development’ın geliştirdiği kart oyunu Hand of Fate 2, Xbox One ve Xbox One X için çıktı. oyun ilk olarak geçtiğimiz Kasım ayının başlarında PC ve PlayStation 4 için çıkmıştı. Genel olarak olumlu eleştiriler alan oyunun Xbox One X oyun konsoluna da gelmesi gerekiyordu. Ancak Hand of Fate 2, test sırasında çıkan problemlerin çözülmesinin uzamasına bağlı olarak gecikti.

Hand of Fate serisi, üçüncü şahıs RPG oyun türü ile yüksek riskli kart oyununu bir araya getiriyor. Oyuncunun destesindeki her kart, heyecanlı bir maceraya dönüşüyor. Defiant, Xbox haber bloguna lansman ile ilgili olarak şunları yazdı: "İlk oyundaki gibi Hand of Fate 2, oyuncuları istenildiği kadar tekrar oynanabilen görevler ile karanlık bir fantezi dünyasına götürüyor."

"Maceranın her aşaması, oyuncu tarafından toplanan ve biriktirilen bir kart destesi ile başlıyor. Bu kartlar, bir mağarada büyülü bir kılıç bulup bir dev tarafından yolda pusuya düşürülmeye kadar pek çok şeyi temsil ediyor. Oyuncular, destelerini akıllıca seçmek zorundalar, çünkü rakipleri olan esrarengiz Dealer, zorlu kartlara sahip ve oyuncuları stratejik kart seçimi ile zorlayacak."

Hand of Fate 2'nin yeni tek kişilik modu 22 zorlu senaryo etrafında inşa edildi.

Kaynak: games.mxdwn.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık