OFPOF

Hand Of Fate 2, Kasım’da Raflardaki Yerini Alacak

-
86
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Hand Of Fate 2, Kasım’da Raflardaki Yerini Alacak
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Birçok geliştirme ve performans yenilemeleri ile gelecek video oyun Hand of Fate 2 merakla beklenen oyunlar arasında.

Hand of Fate 2, gizemli Bayi tarafından dağıtılan kartlarla anlatılan bir masal üzerine kurulu macera-RPG oyunu-görevler, savaşlar, yağma vb. özelliklere sahiptir. "Her kart, Dungeons & Dragons tarzı kararların, minigames gergin, keşfetmek için tehlikeli yerlerde kesmek ve çizik savaş ile oyuncuları test edecek. Yeni bir harita tabanlı overworld oyuncular tamamen yeni yollarla bu zorlukları keşfeder ve kilidini sağlar.”

"Ayrıca, silah türleri ve bunlarla ilişkili dövüş stilleri, güçlü bir destek sağlayabilecek kartlar, savaş için farklı zafer koşulları ve bayinin kart oyunu, düşman türleri ve yeni patronlar da dahil olmak üzere çeşitli yeni özellikler tanıtılıyor.”

7 Kasım 2017 tarihinde oyun mağazalarında ve Steam’de yer almaya başlayacak video oyun, Defiant Development firması tarafından geliştiriliyor ve yayın hakları elinde bulunduruluyor. 

Defiant, "HoF2, orijinal oyunun her unsurunda gözle görülür gelişmelerle birlikte gurur duyduğumuz bir projeye dönüşmüş durumda. HoF1'e eşit mesafede bir oyun olması tasarlanan şey, yeni karakterler, yeni düşmanlar ve yeni zorlukların fantastik çeşitliliği ile patlayan kabaca dört kat daha büyük bir boyuta dönüşmüştür.”

Video oyun için beklenen fiyat ise 25 ile 30 dolar civarı.

Kaynak: www.pcgamer.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık