OFPOF

Gta V İçin Crysis Mod Geliştirildi

-
134
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Gta V İçin Crysis Mod Geliştirildi
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

GTA V, JulioNIB tarfından 17 Eylül 2013 çıkış tarihinden bu yana en iyi moda sahip oldu diyebiliriz.

Los Santos'da bir Crysis Nanosuit canlandıracak olsaydı ne kadar kolay olacağını şimdiye kadar hayal ettiyseniz, hayaliniz gerçekleşti diyebiliriz.

Artık bunun gerçekleşmesini sağlayan kaçınılmaz bir mod var. Yani Crysis heyecanını artık GTA V içerisinde yaşayabileceksiniz, üstelik tüm özellikleri ile birlikte.

JulioNIB, GTA V - Crysis betik modu çalışmaları, tam olarak beklentilere en iy şekilde cevap verebildiğini gözler önüne seriyor. Modun ortasında yukarıda bahsedilen Nanosuit, orijinal Crysis'de bulunan hız, güç, gizli ve zırh seçenekleri sunuyor. Ancak mod, ayrıca GTA 5 HUD'ı değiştirir, bir silah bileşeni özelleştirme menüsü sunmaktadır.

JulioNIB bu mod ile ilgili hem kurulum aşamasını gösteren hem de oyun içerisindeki faaliyetleri gösteren bir video yayınladı. Bu video saatler içerisinde binlerce kişiye ulaştı ve şu ana kadarki en heyecanlı modlardan biri olduğunu kanıtlamış oldu.

Crysis oyunu içerisindeki karakterimizin hemen hemen tüm özellikleri ile geliyor olması, muhteşem sıçrayışları, çok iyi silah kontrolü ve hızı ile dikkat çekerken GTA V bambaşka bir heyecana dönüşüyor. Böylelikle 17 Eylül 2013 tarihinde piyasaya sürülen oyun yepyeni bir görünüme kavuşuyor.

Yayınlanan Video

Kaynak: pcgamer.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık