OFPOF

GTA Modding Aracı OpenIV Bir Güncelleme Aldı

-
77
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
GTA Modding Aracı OpenIV Bir Güncelleme Aldı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

GTA modding aracı uzun bir aradan sonra güncelleme aldı ve böylelikle OpenIV iş hayatına geri döndü.

GTA modding aracı OpenIV geçtiğimiz gün 906 yapımı sürümünden 2.9 sürümünün 907 sürümüne geçmek için küçük bir güncelleştirme yayınladı. Güncelleme, "hata düzeltmeleri ve küçük gelişmeler" şeklinde bazı noktalar içeriyor. Bununla birlikte, Take-Two Interactive'in yayından kaldırma bildiriminin ardından OpenIV'in geliştirmeyi ve güncellemeyi bıraktığına dair son duyuru da dikkate alındığında, küçük bir güncelleme bile büyük bir anlaşma diyebiliriz çünkü oyun severlerin bir çoğu bu haberi hiç beklemiyorlardı.

Bu sabah singleplayer modding konusundaki tutumu ile ilgili yeni bir açıklama ile birlikte Rockstar PC Gamer'a, OpenIV'in önde gelen geliştiricisi ile konuştuğunu söyledi. Kesinlikle konuşmanın iyi gittiği ve OpenIV'in gelişmeye devam edeceği, bu da Take-Two'nun OpenIV'e karşı yasal zorluğunu attığına işaret ediyor gibi görünüyor ve bu haber oyun severler için oldukça müjdeli bir haber oldu diyebiliriz.

Şu an itibariyle, OpenIV web sitesi iyi haberleri yansıtacak şekilde değiştirilmemiştir, yani henüz resmi bir açıklama bulunmuyor bu yüzden de şimdilik OpenIV'in geliştiricisinden resmi bir açıklama bekleniyor.

kaynak(pcgamer.com)


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık