OFPOF

Gravity Rush 2: 2017'in İlk Mükemmel Oyunu

-
138
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Gravity Rush 2: 2017'in İlk Mükemmel Oyunu
232 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Playstation 4 için özel olarak gelen Gravity Rush 2 gelir eşitsizliği hakkında ve fantezi tarzında bir oyun.

Gravity Rush 2'nin süper kahramanı Kat, gününü (ve dünyayı) kurtarmak için bol bol fırsata sahip, ancak çoğunlukla zamanını ve gücünü sıradan insanlar ile harcıyor. Tipik bir öğleden sonrasını gazete dağıtımı yapmak, kaçan balonları yakalamak, yaşlıların yürümelerine yardımcı olmak için harcamaktadır. Aynı zamanda geriye kalan boş zamanlarında ise azınlığı destekleyen politikalara sahip olan finansal sistemi çökertmek için harcıyor. Sosyal açıdan bilinçli herhangi bir genç gibi.

Gravity Rush 2, 2017 yılının gelir açığı ve modern kapitalist düzen ile ilgili olan ilk ve muhtemelen tek yüksek bütçeli video oyunu olacak. Yıldız tozundan yapılmış olan bir kedinin yardımı ile Kat ve kedisi, tarihi bir ekonomik dengelemeyi sağlama peşinde.

oyun havada yüzen insan yapımı adalara kurulmuş köyler ve şehirler kümesindeki gökyüzünü barındırıyor. Sosyal statü ise çok katmanlıdır. En varlıklı vatandaşlar açık gökyüzünde ferah mülklerde yaşıyorlarken bulutların altındaki refah düzeyi yüksek olmayan insanlar ise kızgın güneşin altında apartmanlar tarafından çevrili pazar alanlarından yiyecek almak zorundalardır.

Kaynak: theverge.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık