OFPOF

Gece Cadısı, Clash Royale'e 1 Haziran'da Geliyor

-
159
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Gece Cadısı, Clash Royale'e 1 Haziran'da Geliyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Clash Royale oyununa Gece Cadısı karakteri gelmek üzere! 1 Haziran'da gelecek olan karakter gerçekten şaşırtıcı yetenek ve güçlere sahip olacak.

Clash Royale'ın yıldönümü etkinliği sırasında Supercell, mobil cihazlar için oyuna birkaç yeni karakter ve özellik geldiğini duyurdu. Haydut ve Şifayı aldıktan sonra, şimdi de efsanevi bir kart olan Gece Cadısı' oyuna geliyor.

Supercell bu yeni karakterin Haziran'dan itibaren oyunda olacağını doğruladı. 1 Haziran'dan itibaren, Clash Royale oyuncuları, oyundaki resmi hesaptan teyit edildiği için Gece Cadısı (Night Witch) efsanevi kartını alabilecekler. Bu kart Arena 8'den edinilebilir ve normal Cadı ile benzer bir işlev sunar. Bununla birlikte, bu durumda melee saldırılarında daha fazla güce sahip olacak ve konuşlandırılacak birimler iskeletler yerine yarasalar olacak.

Bu kartın gelişi ile, güverte genişletme seçenekleri çeşitlendirildi. Bunu, oyunların birçoğunda kesinlikle göreceğiz.

Haziran ayının 1'inden itibaren bu karakteri güverte içine koyabilirsiniz, ancak bu yeni kartın kilitleneceği Arena olan Frozen Peak'daysanız bunu yapabileceksiniz.

Gece Cadısı, 4 iksir bedeline sahip olacak ve şu anki oyunların aksine Gece Cadısı, havaya uçarak düşmanlarına saldıracak iskelet yerine yarasa topluyor. Birinci seviyede Gece Cadısı 750 hit puanı, 285 hasar ve saniyede 190 hasar alacak.

Tüm bu özellikler bu yeni efsanevi karakteri çok yönlü yapıyor ve oyunculara saldırmak kadar savunmaya da hazır hale getiriyor. Artık bu Night Witch efsanevi kartının keyfini çıkarabilmesi için sadece 12 gün beklemeniz gerekiyor.

Kaynak: hitechgazette.com

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık