OFPOF

Gang Beasts Hafta Sonu Ücretsiz Oluyor

-
89
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Gang Beasts Hafta Sonu Ücretsiz Oluyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Boneloaf firmasının eseri eğlenceli video oyun Gang Beasts 24 Eylül’e kadar ücretsiz yayınlanacak.

Somut jelatinimsi karakterler, acımasız mêlée dövüş dizileri ve saçma tehlikeli ortamlar içeren çok oyunculu özelliği ile dikkat çeken eğlenceli video oyun Gang Beasts bu hafta sonu ücretsiz bir şekilde yayınlanacak.

Steam, Gang Beasts, haftasonu yeni sunucu mimarisi, ağ oluşturma ve benzeri uygulamaları test etmek için oyun severler ile bu eğlenceli video oyunu ücretsiz bir şekilde buluşturmaya hazırlandığını açıkladı. Bu, en iyi yerel çok oyunculu oyunları ve 12 PC oyunları listesini, mükemmel bir dövüş ile hazırlayan bir oyunu denemek için oyun severler için büyük bir fırsat olarak nitelendirildi.

Gang Beasts'ın yeni geliştirmeleri silahlarınızı bağımsız olarak kontrol etmenize, diğeriyle yumruk atarken veya birisi çukurun üstünde bir duvarı tırmanıp başkası ayağınıza yapışırken, her maçı mükemmel bir slapstick kavgasına çevirmenizi sağlar.

Ücretsiz hafta sonu deneyimleri başladı ve 24 Eylül Pazar günü Pasifik saatiyle 9:00'da sona erecek. Steam üzerinden Aksiyon, Macera, Basit eğlence, Bağımsız Yapımcı, Erken Erişim kategorilerinde yer alan video oyun Boneloaf firması mühendisleri tarafından geliştirilmişti.

Kaynak: pcgamer.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık