OFPOF

Gamescom İçin Yeni Tomb Raider Oyunu Duyurusu

-
92
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Gamescom İçin Yeni Tomb Raider Oyunu Duyurusu
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Yeniden başlatılan oyun sürümleri, hayranları bu seriyle ilgili daha fazla merak içinde bırakıyordu ve nihayet yeni oyun hakkında ilk açıklama geldi.

Tomb Raider serisinin yeniden canlanması, Tomb Raider'in Yükselişi oyunu hakkındaki çok sayıda olumlu eleştirilerde görüldüğü gibi son derece başarılı bir karar oldu.

Square Enix, Tomb Raider serisinin geleceği konusunda çok sessiz kaldı ancak daha önce 2017'de bir sonraki aşamada bir sonraki oyun hakkında bir haber çıkacağını önermişti. Gamescom kısa sürede başlıyor olduğu için bu haber bir sonraki Tomb Raider oyununun resmi açıklaması olabilir.

Şimdiye kadar, Tomb Raider yeniden başlatma serisinde üçüncü oyun hakkında çok az ayrıntı açıklandı. Bir sızıntıda Tomb Raider'in logosu ve kilit konsept sanatını ortaya çıkarmadan önce oyunun adı, Tomb Raider'in Gölgesi şeklinde, yanlışlıkla sızdırılmıştı. Bununla birlikte, yayıncı Square Enix oynamayı resmi olarak ilan etmedi, bu nedenle Gamescom, projeyle ilgili bazı ayrıntıları doğrulamak için mükemmel bir yer olabilir.

Yayıncı, Gamescom 2017'de kesinlikle yer alacak. Square Enix, Gamescom için bu yılki planlarını onayladı. Hem Final Fantasy 14 hem de Final Fantasy 15'in fuara gelmesi için haberler geliyor. Bunu akılda tutarak, yol boyunca kesinlikle birkaç sürpriz olacak. Gamescom konferansları Xbox konferansıyla 20 Ağustos pazar günü 12PM PDT'de başlıyor ve ticaret fuarı 26 Ağustos'a kadar devam ediyor.

Tomb Raider'in Gölgesi'nin, gelişim açısından sahnelerin arkasında birkaç değişiklik olması nedeniyle, serideki diğer oyunlara kıyasla tam olarak nasıl şekilleneceği hala belli. En dikkate değer olanı, saygın yazar Rhianna Pratchett'in hem Tomb Raider hem de Tomb Raider'in Yükselişi üzerine yaptığı geniş çaplı övgü sonrası çalışmasının ardından çalışmayacağı gerçeğidir.

Tomb Raider'in Gölgesi isimli oyun şu an geliştirme aşamasında ve hala resmi olarak ilan edilmesi bekleniyor.

Kaynak: gamerant.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık