OFPOF

Gameloft'un Dead Rivals Oyunu Artık PC İçin Windows Mağazasında

-
85
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Gameloft'un Dead Rivals Oyunu Artık PC İçin Windows Mağazasında
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Ünlü oyun yapımcı şirket Gameloft, Dead Rivals oyununu PC kullanıcıları için Windows mağazasında yayınladı.

Gameloft'un hızlı tempolu oyunu ve ilk zombi temalı ARPG oyunu Dead Rivals artık Windows 10 bilgisayarlar için Windows Mağazası'nda bulunabilir.

Windows 10 PC veya tablete sahip olan oyuncular mağazayı açarak şu anda oyunu indirebilir ve oynamaya başlayabilir. oyun geniş bir açık dünyayı keşfetmeye, kahramanı kişiselleştirmeye, cephane oluşturmaya ve PvP savaş alanlarını yönetmeye izin vererek oyunculara geniş eğlence alanı sunuyor. Zombi oyunlarını seven ve zombi salgınının sebebini keşfetmek isteyenler için Dead Rivals en iyi oyunlardan birisi olduğunu gösteriyor!

Oyunun açıklaması şu şekilde:

Hızlı tempolu aksiyon, Windows için ilk zombi temalı ARPG'de klasik MMORPG macerası ile bir araya geliyor! Geniş bir açık dünyayı keşfedin, kahramanınızı kişiselleştirin, cephanenizi inşa edin ve PvP savaş alanlarını yönetin! Hayatta kalmak için savaşın ve cep telefonu için ilk zombi aksiyon RPG'sinde geniş bir kıyamet sonrası açık dünyayı keşfedin! Boş arazilere yolculuğa çıkın ve binlerce diğer oyuncu ile bir araya gelerek zombi salgınının sebebini keşfedin! Sınıfınızı seçin, karakterinizi özelleştirin, sığınma evinizi inşa edin, rakiplerinize baskın yapın, bir silah cephaneliği hazırlayın, yeteneklerinizi geliştirin ve rakiplerinizi son derece rekabetçi PvP savaşlarında ezin! Zombi vurmayı seviyorsanız, küçük haritalar ve tekrarlayan oyunlardan sıkıldıysanız, Dead Rivals sizi uçuracak!

Kaynak: thewincentral.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık