OFPOF

Freddy Fazbear's Pizzeria Simulator Çıktı

-
69
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Freddy Fazbear's Pizzeria Simulator Çıktı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Gerçek Freddy Fazbear's Pizzeria markası kendi Simulator oyununu piyasaya sundu.

Steam üzerinden oyun severler ile buluşturulan video oyun “Freddy Fazbear's Pizzeria Simulator video oyunu ile Freddy'nin macerasına katılın, kendi restoranınızı geliştirin ve yeni pizzalar tasarlayın. Müşterilerinizi doyurun ve yüksek puanlar alın.” metni ile tanıtılan Freddy Fazbear's Pizzeria Simulator, ilk günden yüzlerce olumlu oy almaya başardı.

Scott Cawthon tarafından geliştirilen ve yayın haklarının elinde bulundurulduğu video oyun Oynaması Ücretsiz, Bağımsız Yapımcı, Simülasyon türlerinde yer alıyor. 5 Aralık 2017 tarihinde Steam üzerinden tanıtılan video oyun dün itibari ile de erişime açıldı.

Ücretsiz olarak yayınlanan video oyun, şu an için yalnızca Windows platformunda oynanabiliyor. Ancak bazı oyun editörleri, oyunun önceden yayınlanan fragmanlar ve tanıtımlar gibi olmadığı, bazı iddia edilen şeylerin ise oyunda yer almadığı belirtildi.

Düşük boyutlu video oyun oldukça basit ve kolay oynanabilir halde Steam üzerinde yer alıyor. Devamının geliştirilip geliştirilmeyeceği ise henüz resmi bir şekilde açıklanmış değil. Ancak oyuna sahip birçok kullanıcı, yeni sürümlerin gelmesini istediklerini yorumlar ve geri bildirimler ile belirttiler.

Kaynak: pcgamer.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık