OFPOF

Freaky Awesome 18 Ekim’de Çıkıyor

-
82
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Freaky Awesome 18 Ekim’de Çıkıyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Steam üzerinden lansmanı yapılan video oyun oldukça eğlenceli görünüyor.

“Freaky Awesome telaşlı bir eylem rogue-lite. tuhaf canavarlarla savaşan ve tuzaklardan kaçınarak rastgele oluşturulmuş eski bir fabrikayı keşfedersin. Zehirli atıklar sizi mutasyona uğratır, her seferinde farklı güçler kazanır. Hayatta kalmak için mutasyonlarınıza adapte olmanız gerekecek!” lansman metni ile Steam üzerinden tanıtılan Mandragora firmasının geliştirdiği video oyun, Aksiyon, Macera, Basit eğlence, Bağımsız Yapımcı, RYO, Simülasyon tür kategorilerinde yer alacak.

Henüz erken erişimin veya demosunun yayınlanmadığı video oyun muhtemelen tam sürüm halinde satışa sunulacak. Oyun içerisindeki kahramanımız oldukça ilginç yeteneklere sahiptir. Düşmanlarla dolu odalarda çatışırken, öldüklerinde bir yığın silah bırakır. Bu silah seni iyileştirecek ama sonunda DNA'nızın mutasyon geçirmesine neden olacak.

Freaky Awesome, telaşlı bir aksiyondur; burada mutasyona uğramış canavarlar ve tuzaklarla dolu eski bir fabrikadan çıkmak için mücadele etmek zorundasınız; fabrikanın ve odaların genel düzenleri usul olarak üretilir. Her düşman sizi iyileştirecek bir mutagen taklidi yapıyor fakat sonunda savaşıyor - savaşın ortasında olsanız bile! Hayatta kalmak için, her mutasyonun güçlerine ve spesifik mekaniklerine hızlı bir şekilde uyum sağlamanız gerekecek. Üstelik, mücadelede nesneleri kullanabilir ve yeni güçlü becerilerin kilidini açmak için karakterinizi geliştirebilir, ayrıca en çok 4 oyuncu ile işbirliği içinde oynayabilirsiniz!

Kaynak: www.pcgamer.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık