OFPOF

Fortnite İçin 50v50 Modu Geri Geliyor

-
58
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Fortnite İçin 50v50 Modu Geri Geliyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Devasa online multiplayer oyun Fortnite Battle Royale, oyuncuların çok sevdiği 50v50 modunu kısa bir süre için geri getiriyor.

Eğer Fortnite'ın 50v50 modunun hayranlarından biriyseniz, bu modun oyundan kaldırılmasına üzülmüş olmalısınız. Ancak Fortnite'ın yapımcısı olan Epic Games, bu modun hayranı olan oyunculara iyi haberler verdi. Evet, sonunda beklenen oldu ve 50v50 modu geri döndü. Dot Esports'tan Scott Duwe'a göre "Epic Games'in duyurduğuna göre gelen talepler doğrultusunda Fortnite: Battle Royale'in sınırlı sürelik modu tatil dönemi için geri dönüyor."

Scott'ın belirttiğine göre sınırlı süre geçerli olan mod yine kısa bir süre için oynanabilir olacak. 50v50 modu 23 Aralık 2017'den 28 Aralık 2017'ye kadar geçerli olacak.

50v50 modu oyundaki adaya inen oyuncuların 50 kişilik takımları ile karşı takıma karşı savaşmalarına izin veriyor. Oyunda yakındaki dostlar yeşil oklar ile haritada gösteriliyor. Karşı takımdaki herkesi öldürmeyi başaran takım oyunu kazanıyor. oyun modunu seven pek çok oyuncu bulunuyor, ancak maalesef sınırlı bir süre için bu mod oynanabilecek. İlerleyen günlerde bu modun geri dönüp dönmeyeceğini hep beraber göreceğiz.

Kaynak: us.blastingnews.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık