OFPOF

Fortnite Battle Royale Önemli Bir Güncelleme Aldı

-
106
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Fortnite Battle Royale Önemli Bir Güncelleme Aldı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Sevilen oyun Fortnite Battle Royale, 1.9.1 sürümünün yayınlanmasının kısa bir süre ardından 1.10 sürümüne güncellendi.

Fortnite Battle Royale, Player Unknown's Battlegrounds oyununa karşı iyi bir alternatif olarak piyasaya çıkmıştı. Oyunun geliştiricisi olan Epic Games, oyunun geçen ayki ortalama PC performansındaki gelişmelerin altını çizdi ve son güncellemenin de bunu hedeflediğini belirtti. Battle Royale oyununun 1.10 güncellemesi şu an oyuncular tarafından indirilebiliyor.

CPU performansı, kare hızı, animasyon izleme effektleri ve parçacıklar, paraşüt fizikleri ve ışık ve gölge render ayarları gibi pek çok özellik daha da geliştirildi. Fortnite Battle Royale oyununun son çıkan yaması performans üzerine odaklandı. 

Bunun dışında oyuncular hedef asistanının değişmesini umut ediyorlardı ve şimdi ise sniper tüfeği ile nişan almak daha kolay olacak. Ancak silah şarjörünü doldurma dürbün modunun dışında olacak. Oyuna ayrıca yeni bir envantör arayüzü de eklendi.

Oyuna kullanıcı arayüzü, ses ve görüntüleme gibi birçok yenilik yapıldı. Fortnite Battle Royale oyununun 1.10 güncellemesi, Epic Launcher uygulamasında oturum açtıktan sonra otomatik olarak yüklenecektir. Güncelleme otomatik olarak başlamazsa, manuel olarak da güncellemeyi yapabilirsiniz.

Kaynak: pcgamer.com

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık