OFPOF

Formula Fusion Bugün Steam’de Satışa Çıktı

-
77
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Formula Fusion Bugün Steam’de Satışa Çıktı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Bugün resmi çıkışını yapan yer çekimsiz araçlara sahip Formula Fusion 19 dolara satışa sunuldu.

Hem tek oyunculu hem de çok oyunculuğu desteği ile resmen yer çekimsiz ortamda muhteşem yarışlara sahne olacak Formula Fusion'ın artık Steam üzerinden erişim desteği almaya başladığı resmi bir şekilde açıklandı.

1 Haziran 2017 tarihinde, yani bugünkü resmi çıkış tarihi daha önceden belirtilmiş ve oyunseverlerin heyecan içinde beklemesine neden olmuştu. İlk saatlerden bu yana toplamda 200 rakamına varan kullanıcı ilk incelemelerini yaptılar ve olumlu oy verdiler.

Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Yarış, Simülasyon ve spor kategorilerinde yer alacak oyun, R8 Games Ltd firması tarafından geliştirildi ve aynı şekilde yayın hakları da elinde bulunduruluyor.

Liglere ve şampiyonalara da katılım yapılabilen video oyunu Formula Fusion, Steam'de 19,99 dolar fiyat etiketi ile raflardaki yerini aldı. 8 parça, 5 adet "tamamen özelleştirilebilir" araç bulunan oyunda bu araçlara silah yüklemeleri ve elleçleme ayarları da yapılabiliyor.

30 farklı yarış senaryosu ile şimdiye dek hem grafikleri hem de senaryosu ile dikkatleri üzerine çekmeye başlayan Formula Fusion, yer çekimsiz ortamda ileri düzey tasarlanmış araçlar ile büyük heyecana sahne oluyor.

Kaynak: pcgamer.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık