OFPOF

For Honor Oyununa Yeni Güncelleme Geliyor

-
65
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
For Honor Oyununa Yeni Güncelleme Geliyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Big For Honor oyununa yeni bir güncelleme geleceğini duyuran yapımcı şirket Ubisoft tarihi hakkında da net bir açıklama yapmayı ihmal etmedi.

Dünyanın en çok bilinen oyun yapımcı şirketlerinden birisi olan Ubisoft, geçtiğimiz günlerde bir basın toplantısı düzenledi. Önemli açıklamalar yapan şirket yetkilileri For Honor oyunu hakkında güzel ve önemli açıklamalar yapmayı ihmal etmediler. Ubisoft, For Honor oyununa yeni bir güncelleme yayınlayacaklarını açıkladı. 14 Şubat 2017 tarihinde piyasaya çıkan For Honor oyununa 1.05 güncellemesi geliyor. Güncellemenin tarihi de yaklaşık olarak öğrenildi.

For Honor 1.05 güncellemesi PlayStation 4 ve Xbox One platformlarına önümüzdeki hafta içerisinde gelecek. Bu bilgiyi şirket yetkilileri açıkladı. Bu yama ile birlikte, oyunda kullanıcılardan gelen yoğun istek ve şikayetlere göre bazı değişiklikler yapıldı. Oyundaki bazı hatalar bu yama ile giderilirken daha dengeli bir oyun haline dönüşmeye başladığı söylenebilir.

For Honor oyununa ait resmi blog sayfasında da kullanıcıları bilgilendiren bir açıklama metni paylaşıldı. Dileyen kullanıcılar For Honor'a ait blog sayfasına bakabilir. Sayfada paylaşılan metinde yama ile birlikte gelen yeni özelliklerin tam listesi açıklandı.

Kaynak: gamespot.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık