OFPOF

Final Fantasy Xv, Dünya Çapında 6 Milyondan Fazla Sattı

-
68
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Final Fantasy Xv, Dünya Çapında 6 Milyondan Fazla Sattı
134 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Final Fantasy XV, 7 milyona yakın sattı ve bu başarıyı dünya çapında sağlayan birkaç oyundan biri.

Japon video oyun firması Square Enix, bir basın açıklamasıyla Final Fantasy XV'in yeni bir dönüm noktasına geldiğini açıkladı. Oyun, 29 Kasım 2016'da yayınlanmasından bu yana 6 milyondan fazla kopya satmayı başarabildi. Bu rakam dünya genelinde mağazalara gönderilen kopyaları ve PlayStation Store'da ve Xbox LIVE'daki dijital indirmeleri içermekte.
Square Enix, piyasaya çıkışından sadece birkaç gün sonra Final Fantasy XV'in 7 milyon kopya sattığını ve oyunun en iyiler arasında unvan kazanmasının franchise tarihinde başlatılan en hızlı satışı yapmasından dolayı olduğunu özellikle belirtti.
Ayrıca, geçmiş haberlerin aksine Final Fantasy XV, kuşkusuz bu başarıları elde etmeyi başaran dünya çapında eşzamanlı olarak yayınlanan serilerdeki birkaç oyundan biri.

Buna ek olarak, stüdyo 24 Ocak'dan itibaren sınırlı bir süre için Moogle Chocobo Carnival etkinliğinin kullanıma sunulacağını duyurdu. Bu etkinlik, tüm kullanıcılar için bir güncelleme yoluyla gelecek. Season Pass satın aldıysanız, özel bir giriş alacaksınız. Ama şu an için bu olay hakkında daha fazla bilgi verilmiyor. Sadece etkinlikte bazı garip yeni kıyafetler olacağını biliyoruz. Ancak, önümüzdeki birkaç gün içinde stüdyoda daha fazla bilgi yayınlanacağından eminiz.

Geçtiğimiz günlerde oyunun tasarımcısı Hajime Tabata, Final Fantasy XV'in 2017'de daha fazla içerik çıkaraçağını söyledi. Aynı zamanda oyunlarına güvendiklerini ve bu sezonun onlar için olacağını belirtti. Bunun yanı sıra Square Enix her bir tüketici türü için ayrı içerik
hazırlayacak.

Kaynak: gametransfers.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık