OFPOF

FIFA 18 Nintendo Switch ile 1080p ve 720p Performansta Oynanabilecek

-
64
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
FIFA 18 Nintendo Switch ile 1080p ve 720p Performansta Oynanabilecek
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

EA Sports Nintendo Switch'deki FIFA 18'in, 60 FPS'de tam HD (1080p) ve taşınabilir modda 60 FPS'de HD (720p) olarak çalışacağını doğruladı.

"Konsolun ne olduğunu anlamak için çok zaman harcadık. Örneğin, Dock'ta şu an gördüğümüz şey, saniyede 60 karelik bir hızla 1080p hızında çalışması" dedi. Nintendo Switch'de FIFA 18'in denetçisi olan Andrei Lăzărescu, Nintendo Everything'e Perşembe günü Gamescom'da düzenlenen bir röportajda bazı açıklamalarda bulundu.

"Taktığınızda elinizde oynuyorsunuz, saniyede 60 karede 720p" dedi. "Ve geçişin kesintisiz bir şekilde gerçekleştiğinden emin olmak için çok zaman harcadık ve saniyede 60 kare alıyorsunuz, çünkü günün sonunda konsolun güzelliği bu!" diyerek ekledi.

Şimdiye kadar taraftarlar, Switch'teki FIFA'nın PS4 ve Xbox One'a karşı karşılaştırmalı güç eksikliği nedeniyle engel olacağına dikkat ediyorlardı. Ancak EA'nın eski motora güvenme kararı - Frostbite yerine Ignite - daha iyi performans elde etmesine izin verdi.

Frostbite olmaması, Switch oyuncularının kurgusal futbolcu Alex Hunter'ın rol aldığı The Journey moduna erişemeyeceği anlamına geliyor; çünkü cutscenes tamamen yeni oyun motoru tarafından yönlendiriliyor.

Yine de, FIFA 18 oyununda Switch'in pilinin ne kadar süreceğini bilmiyoruz. Karşılaştırma için, The Legend of Zelda gibi ağır kapasiteli bir oyun, Nintendo konsolunda yaklaşık üç saat oynanabiliyor.

FIFA 18, tarih olarak 29 Eylül'de PS4, PS3, Xbox One, Xbox 360, PC ve Switch için piyasaya sürülecek.

Kaynak: gadgets.ndtv.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık