OFPOF

Empyre: Lords Of The Sea Gates Duyuruldu

-
71
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Empyre: Lords Of The Sea Gates Duyuruldu
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Coin Operated Games firmasının geliştirdiği yeni video oyun Empyre: Lords of the Sea Gates sonbaharda piyasaya çıkacak.

Empyre: Lords of the Sea Gates, bugün geliştirici Coin Operated Games tarafından duyuruldu. “20. yüzyılın başlarında "neo-Victorian" New York City'de "Antik Mariner'ın Kirecini" kıvrılmasına dayandıran izometrik bir RPG. Bu alt-tarih çizelgesinde okyanuslar yükseldi ve şehir sular altına girdi-ancak suyun hiçbiri içmek için iyi değil. Bu nedenle, kahraman, tatlı bir su kaynağı bulmak, yoldaşları yakalamak ve düşmanları yola indirmek için bir maceraya atılmak üzere düşüyor.” lansman metni ile çıkış yapan Empyre: Lords of the Sea Gates video oyunu için yeni görüntüler ve videolar da yayınlandı.

oyun geliştiricileri oyun ile ilgili şu açıklamaları yaptılar; "Empyre tasarlarken uğraş verdiğimiz şeylerden biri, Birleşik Devletler'de (Gilled Age) 'Teknik Çağı Yaş' sırasında özgünlüktür: Örneğin, hepimizin bildiği New York şehri, bu oyunun şehri ve tarih meraklılarıdır.''

Yaratıcı yönetmen John Randall, 1910'lu yıllarda kentte var olan pek çok ikonik yeri tanımakla birlikte, benzersiz, sulu bir bükülme ile tanıyacaklarını söyledi. "İnsanlar ve toplum 20. Yüzyılın başında olduğu gibi var ve hareket ediyorlar. Bu detay seviyesinin oyunculara önce hiçbir yerde görmedikleri tecrübeler birliği vereceğini düşünüyoruz.”

Kaynak: pcgamer.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık