OFPOF

Elite Dangerous’ta Thargoid Gemisi İlk Defa İmha Edildi

-
109
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Elite Dangerous’ta Thargoid Gemisi İlk Defa İmha Edildi
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Thargoid gemilerinin sizi birkaç saniyede parçalayabilecek silahlara sahip oldukları ileri sürülürken sonunda onları alt etmenin yöntemi bulundu.

İlk olarak 16 Aralık 2014 tarihinde piyasaya sürülen ve oyuncu dünyası ile buluşturulan video oyun Elite Dangerous Frontier Developments firması mühendisleri tarafından geliştirilmişti. Yine aynı şekilde Elite Dangerous firması tarafından da yayınlanma haklarının elinde bulundurulduğu Elite Dangerous  video oyunu Sandro Sammarco, Tom Kewell, Dan Davies gibi ünlü isimler tarafından tasarlandı. Xbox One, PlayStation 4, Microsoft Windows, Mac OS gibi çeşitli platformlarda kendine yer bulan video oyun Steam üzerinden de “Katil galakside kendi yıldız geminizi kontrol edin. Elite Dangerous, oyunun orijinal açık dünya macerasını Samanyolu’nun tamamında yaşayın ve modern gelişime ayak uydurun.” metni ile satışa çıkarılan video oyun şu sıralar 25 dolar civarında satışa sunuluyor.

The Return isimli bir güncellemeden sonra zorluk seviyesi artan ve bir de oyuna rakip Thargoid gemisi eklendikten sonra heyecanını yenileyen video oyunda bu gemi üstün güçlere sahipti ve ilk defa geçtiğimiz gün mağlup edildi.

Joshua 'Harry Potter' Chamberlain'e ve uzaylı gemisine atılmayı başardığı Smiling Dog Crew (SDÇ) klanına giderek kabini patlatmaya ulaşmadan önce bir canlı video yayını yaptı ve bu anı oyun severler ile buluşturdu.

Bu video ayrıca oyunculara bir öğretici ve yardımcı video olarak da nitelendirildi.

Kaynak: www.pcgamer.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık