OFPOF

Elite Dangerous’a Yeni Oyuncu Grupları Ekleniyor

-
81
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Elite Dangerous’a Yeni Oyuncu Grupları Ekleniyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Elite Dangerous’ın yeni geliştirmeleri arasında zırhlı birlik taşıyıcıları da yer alacak.

Elite Dangerous video oyunu yaratıcısı Frontier Developments bugün uzay siminde önümüzdeki yıl için yol haritasını ortaya çıkardı; bunun en çarpıcı unsuru, zırhlı birlik olarak adlandırılan yeni oyuncu gruplarının eklenmesi olacak. Bu büyük gruplar, zırhlı birlik taşıyıcıları olarak adlandırılan satın alınabilir gemilerin etrafında oluşacak. Esas olarak, bir zırhlı birlik üyelerinin yakıt ikmali yapabildikleri, yeniden doğuş yapacakları ve silah dayayabilecekleri özellikler de geliyor.

Zırhlı birlik hiyerarşileri olacak ve üyeliği yönetmek ve aynı gruptaki oyuncular arasındaki iletişimi teşvik etmek için (henüz belirtilmemiş olan) araçlarla gelecektir.

Önümüzdeki yılın sonlarına doğru büyük bir güncelleme yapacaklar, ancak önümüzdeki günlerde Frontier'in Londra'daki bugünün Frontier Expo'sunda ayrıntılı olarak hazırlanan düzenli bir güncelleme akışı da var.

Örneğin, 2018 yılının ilk büyük güncellemesi, Elite'in kolluk güçlerini artıracak ve böylelikle daha güçlü silahlar sağlayacak ve suçluların hayatta kalmalarını zorlaştıracak.

Yıl boyunca yeni gemi eklenecek, bunlardan birincisi, geliştiriciler tarafından ortaya çıkarılan görüntülerde görebileceğiniz Chieftain. Elite evreni için yeni bir şey ama Frontier, önceki Elite oyunlarında yer alan Krait'in yeniden işlenmiş bir versiyonunu da ekleyecek.

Kaynak: www.pcgamer.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık