OFPOF

Echo Video Oyunu Heyecan Yarattı

-
127
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Echo Video Oyunu Heyecan Yarattı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

19 Eylül 2017 tarihinde piyasaya sürülecek olan video oyunu için görüntüler oldukça beğeni topladı.

19 Eylül 2017 tarihi itibariyle oyun piyasasındaki yerini almaya başlayacağı ilan edilen yepyeni bilim kurgu-aksiyon oyunu Echo, ilk görüntüleri ile oldukça beğeni topladı ve oyunseverleri heyecanlandırdı.

“ECHO Üçüncü Şahıs Bilim Kurgu Macerasıdır. St asistanın bir yüzyılı geçtikten sonra En'in kızının varış yeri geldi: Efsanenin dışındaki bir saray, eski uygarlıkların harikası, ilk insanoğlunu hala bekliyor. Burada, unutulmuş teknolojileri kullanarak, kaybolmaması gereken bir hayatı geri getirmeyi umuyor. Ancak hiçbir şey, onu eski antik salonlarda karşılaşacağı şey için hazırlayamazdı." metni ile Steam üzerinden lansmanı yapılan video oyunu, Aksiyon, Macera, Bağımsız Yapımcı türleri kategorisinde yer almaya başlarken, ULTRA ULTRA isimli firma tarafından geliştirildi ve yayın hakları elinde bulundurulduğu açıklandı.

64 bitlik Windows 7/8/10 işletim sistemlerinde minimum olarak çalışacağı belirtilen video oyun için işlemci minimum isteği ise Intel Core i3-4340 3.6 Ghz/ AMD FX-8350 4.0 Ghz olurken, en az 4 GB RAM desteği sağlanması gerekiyor.

Kaynak: pcgamer.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık