OFPOF

EA Games, Need For Speed Payback Oyununu Yeni Bir Yama ile Düzeltti

-
692
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
EA Games, Need For Speed Payback Oyununu Yeni Bir Yama ile Düzeltti
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Need For Speed Payback oyununda parçaların takılmasını bekleme süresi yeni güncelleme ile azaltıldı.

Bu ay herkes EA ve Star Wars Battlefront 2 oyunu hakkında konuşuyordu. Oyuncular, EA Games'e Star Wars Battlefront 2 için çok kızdılar çünkü oyun, kazanmak için ödeme yapmayı gerektiriyordu. Bu yüzden Need for Speed Payback ile ilgili pek fazla haber gelmedi. Need for Speed Payback de kazanmak için ödeme gerektirmesi ile ilgili eleştirilere maruz kalmıştı, ayrıca oyun performansı da pek beğenilmemişti.

Bu ay EA Games için pek fazla iyi olmadı. Need for Speed serisinin son oyunundaki "loot box" sistemi Belçika hükümetinin de dikkatini çekmişti ve oyunun kumarla ilişkili olabileceği yönündeki iddialar oyunun ülkede yasaklanmasına neden olabilecek seviyeye gelmişti.

Need for Speed Payback oyununun yeni güncellemesi ise oyunun araç ayarı dükkanlarında parçaları yenilemek için gereken süreyi azaltacak. Süre 30 dakikadan 10 dakikaya indirildi. Yem sandıklarından herhangi birini tamamlama ve yarışçılara çarpma görevleri de artık daha fazla para ve tecrübe kazandıracak. Bu geliştirmeler oyuncuların daha fazla araba ve parça toplamalarına izin verecek. Yeni güncelleme ile oyuncuların oyunda ilerlemek için para harcamaları gerekmeyebilir. Ranked Speedlist oyunculara ekstra parçalar verecek. Eğer Speedlist'te kazanırsanız yeni bir parça elde edeceksiniz ve daha fazla Speedlist oynayarak daha sık ödüllendirilebileceksiniz. Yeni güncelleme ile hava süspansiyonu da oyunda daha fazla bulunacak.

Kaynak: ultragamerz.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık