OFPOF

EA, Battlefront 2 Karakterlerinin Kilit Açma Sistemi İçin Oyunculara Cevap Verdi

-
100
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
EA, Battlefront 2 Karakterlerinin Kilit Açma Sistemi İçin Oyunculara Cevap Verdi
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Oyuncular, tek bir karakter kilidinin açılmasının 40 saat sürdüğünü iddia etmiş ve EA’ye geri bildirimlerde bulunmuştu.

Star Wars: Battlefront 2 Origin Access severler, oyunun piyasaya sürülmesinden sonra yoğun ilgi göstermişlerdi ancak bazı noktalarda hayal kırıklığına uğradılar.

Özellikle de oyun içerisindeki Darth Vader karakterinin başlangıçtan beri kilitli olması ve oyuncuların, karakterlerin kilidini açmak için 40 saat gibi bir süre geçirmesi onların Reddit konusu açmalarına sebep olmuştu. Geri bildirimler ile de çok kez EA’ye bu şikayeti bildiren oyun severler için EA bir cevap yayınlamayı eksik etmedi.

Reddit kullanıcılarından birisi, bir maçtaki puanınız yerine oyuna giren süreyi temel alarak oyun içi krediler kazanmanız nedeniyle, Luke Skywalker gibi 60.000 dolara mal olan karakterlerin kilidini açmak için yeterli krediyi kazanmanın 40 saati bulacağını hesapladı ve bu hesap çok konuşuldu. En ucuz karakter maliyeti şu an 20.000. Hesaplamalarda, oyunun başında zorlukları tamamlayarak kazanılan krediler değil, yalnızca maçlar sırasında kazanılan krediler hesaba katılıyor.

İlk beş rakibinizin ortadan kaldırılması size 1.000 kredi kazandırıyor. 60.000 kredilik cari fiyatla, bir kahramanın veya kötü karakterin kilidini açma hakkını kazanmak için 40 saatlik oyun oynamanız gerekecek.

EA, Reddit konusu üzerindeki iddiaya ise cevap verdi. Kredilerin kazanılması için geçen süre için günlük sonuçlara bakıldığını ve bunun sonucunda oyuncuların anlamlı bir ödül kazandıklarını hissetmesini sağlamak için bu şekilde devam edileceğini açıkladılar.

EA diğer yazıya benzer şekilde yanıt verdi ve “Amaç, oyunculara farklı kahramanların kilidini açma konusunda gurur ve başarı hissi kazandırmak" dedi.

Kaynak: pcgamer.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık