OFPOF

Dragon Ball FighterZ Evo 2017’de Yer Alacak

-
54
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Dragon Ball FighterZ Evo 2017’de Yer Alacak
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

2018 yılı içerisinde piyasaya sürülmesi beklenen video oyun Dragon Ball FighterZ ilk olarak Evo’da tanıtılacak.

Evo 2017, 14-16 Temmuz'da Las Vegas, Nevada'da gerçekleşecek. Daha öncelerde 2017 yılı içerisinde yayınlanacağı duyurulan ancak daha sonra bazı eksikliklerden dolayı 2018 yılına ertelenen video oyun Dragon Ball FighterZ, Evo’da boy gösterecek. Arc System Works firması tarafından geliştirilen ve Bandai Namco Games firması tarafından yayın haklarının elinde bulundurulduğu video oyun PlayStation 4, Xbox One ve Microsoft Windows platformlarında kendine yer bulacak.

Evo, turnuvada oynanabileceklerini açıkladı ve organizatör Joey "Bay Wizard" Cuellar bu oyunlar arasında Dragon Ball FighterZ video oyununa da yer verdi.

Fakat FighterZ, Evo'da oynanabilecek tek oyun olmayacak, birçok yeni savaş ve dövüş oyunları da burada yer alacağa benziyor. Bu etkinliğe katılmak için kayıtlar resmi web sitesinde mevcuttur.

Rekabet görmeyi bekleyebileceğiniz PC savaş oyunları arasında Street Fighter V, Tekken 7, Guilty Gear Xrd REV 2, The King of Fighter XIV, Ultimate Marvel vs Capcom 3 ve Blazblue Centralfiction oyunları da burada boy gösterecek. Dragon Ball FighterZ oyunu için ise ev sahipliğini Bandai Namco firması yapacak.

Kaynak: www.pcgamer.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık