OFPOF

Don't Starve Together Yeni Güncelleme Paketi Aldı

-
225
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Don't Starve Together Yeni Güncelleme Paketi Aldı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Don't Starve Together oyunu "A New Reign" adını verdiği güncelleme paketini Steam üzerinden indirmeye açtı.

Don't Starve Together, oyun dünyasındaki yerini 21 Nisan 2016 tarihinde almaya başlamış ve kalemle çizim grafiklerine sahip olsa da, hem karakterleri hem de senaryosu ile daha küçük boyutlarda oyun severler için önemli bir alternatif oyun haline gelmişti.

Klei Entertainment firması tarafından geliştirilen ve yayınlanan oyun, küçük boyut ve kısıtlı senaryosuna rağmen PlayStation 4, Microsoft Windows, Linux ve macOS gibi hemen hemen tüm platformlarda kendine yüzlerce oyuncu bulabilme başarısı göstermişti.

Klei Entertainment firması geçtiğimiz saatlerde Don't Starve Together oyunu sevenleri için "A New Reign" adını verdiği yeni bir güncelleme müjdesi verdi.

Güncelleme, Toadstool, Arı Kraliçesi ve "Klaus" adında yeni devleri oyuna ekliyor ve yeni oyun alanları geliştiriyor. "eski Yakıtlı Yakıcı kimdir ve Charlie onun için ne gibi yerlerde bulunur?" sorusuna cevap arattıracak yeni güncelleme, daha derinliklere ulaştıracak heyecan ve korku dolu olayları da oyuna ekleyerek yenilenmiş bir senaryoyu bizlerle buluşturacak.

Bu yeni yama paketi için bir trailer da yayınlayan Klei Entertainment firması, Steam üzerinden indirmeyi de aktifleştirdi ve saatler içerisinde yüzlerce kişi bu güncellemeye indirmeyi başladı bile.

Yeni Güncellemenin Tanıtım Videosu

Kaynak: pcgamer.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık