OFPOF

Diablo 3, Yeni Yılın İlk Gününde Orijinal Diablo'yu Getiriyor

-
109
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Diablo 3, Yeni Yılın İlk Gününde Orijinal Diablo'yu Getiriyor
0 izlenme
Ofpofer
-

Blizzard, Diablo hayranlarına yeni yıla girerken harika bir sürpriz yaparak orijinal Diablo oyununun tekrar Diablo 3 ile canlandırılacağını duyurdu.

Diablo 3, 2012 yılında ilk kez oyuncularla buluştuğunda gerçekten sallantılı bir başlangıç yapmıştı. Bununla birlikte Blizzard yine yapacağını yaptı ve oyunu PS4, Xbox One ve PC platformları için gerçekten değerli bir şeye dönüştürdü. Piyasada bir sonraki kilometre taşını kutlamak isteyen Blizzard firması, yeni yılda orijinal Diablo oyununu Diablo 3 içerisinde yeniden canlandıracak.

Battle.net web sitesi üzerinden yapılan duyuruda, Blizzard firmasının Diablo’nun yıldönümünde serinin uzun süredir hayranı olan oyuncuları bu şekilde onurlandırmayı düşündüğü belirtilmişti.

Birçok eski harita yeni oyun motoru ile tekrar tasarlandı. Bu oyunculara eski bir oyunun günümüz sistemleri ile tasarlandığında nasıl olabileceği hakkında da fikir verecektir.

Yapılan açıklamalara göre yeni macera tamamen eski oyuna da bağımlı olmayacak. Oyun içerisine eklenecek birçok yeni eşya bu mod içerisinde kullanılabilir olacak.

Yeni macera 1 Ocak 2018 itibariyle hayata geçecek ve Ocak aynın sonuna kadar oynanabilir olacak. Bu nedenle böyle bir deneyimden mahrum kalmak istemiyorsanız elinizi çabuk tutmalısınız.

Blizzard bu şekilde bir atılım yaparak muhtemelen Diablo 3’e karşı azalmış olan ilgiyi canlandırmak istiyor. Oyun çıkış yapalı 5 yıl olmasına rağmen aslında hala hatırı sayılır bir oyuncu kitlesine de sahip.

Eğer Diablo 3 oyuncusu iseniz ve mevcut içerikten sıkıldıysanız veya orijinal Diablo hayranı iseniz Ocak ayı boyunca devam edecek bu fırsatı kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz!

Kaynak: cinemablend.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık