OFPOF

Diablo 2 Motorunda Doom 2 Yeniden Yaratıldı

-
70
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Diablo 2 Motorunda Doom 2 Yeniden Yaratıldı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

YouTuber DolloM heyecan verici bir video yayınladı ve projenin devam ettiğini açıkladı.

Doomguy'ın kabarık sprintinden hala rahatsızlık çekenler için oldukça becerikli bir çözüm var: Doom 2'yi izometrik bir ARPG olarak oynama imkanı sunan YouTuber DolloM, hem diablo hem de Doom oyunseverleri arasında heyecan yarattı.

Bunun için ayrıca bir video da yayınlayan YouTuber DolloM, henüz bu projenin bir çalışma örneği olduğunu ve birçok geliştirilme daha yapılacağını belirtti.

Youtube üzerinde yayınlanan video ile birlikte yorum kısmını da değerlendirmeye alacağını belirten DolloM isimli kullanıcı, buradaki geri bildirimlere ve önerilere dikkat edeceğini belirtti.

Bunun bir günün yenilikten oynamaktan eğlenceli bir oyuna dönüşüp gelişmeyeceğini görmek ilginç olacak, ancak şu an için eski Diablo 2 motorunun ne kadar esnek olabildiğini görmek eğlencelidir.

DolloM, açıklama bölümünde bıçak dövüşünün önümüzde olacağını ve modun nasıl olması gerektiği konusunda bazı esnekliklerin olacağını belirtiyor.

Doomguy'ın geleneksel Doom-esque ortamlarından ziyade Tristam ile savaşmasını istiyorsanız, bunun muhtemel olabildiğini müjdesini de verdi.

Şu an için oynanmaya açık olmayan mod yakın zamanda çevrimiçi mağazalarda indirime açık olarak sunulabilir.

Kaynak: pcgamer.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık