OFPOF

Detective Pikachu Video Oyunu Bu Yıl Mart Ayında Geliyor

-
77
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Detective Pikachu Video Oyunu Bu Yıl Mart Ayında Geliyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Nintendo'nun 3DS konsolu için Detective Pikachu isimli bir video oyunu geliyor.

Pikachu, Pokemon savaşlarını terk edip suçları çözmek için uğraşacak. "Detective Pikachu" isimli video oyunu 23 Mart'ta Nintendo 3DS oyun konsoluna gelecek. Video oyununda Pikachu, arkadaşı Tim Goodman'a kaybolan babasını bulması için yardımcı olacak. Ancak bu oyunda farklı olarak Pikachu söylenenlere cevap veriyor. Goodman, Pikachu'dan "yıldırım" özelliğini kullanmasını istediğinde Pikachu, "Hey, bana patronluk taslama" şeklinde yanıt veriyor.

Video oyununun fragmanında Pikachu yeni dedektif şapkası ile birlikte görülüyor. Oyun ayrıca "Detective Pikachu: Birth of a New Duo"dan içerikleri ve ek bir hikaye modunu da beraberinde getiriyor. Fragmanda gösterilen en ilginç olaylardan birisi de Pikachu'nun insanların dilini konuşabilmesi. Bu da Pikachu'nun sadece "pika-pika" veya "pikachu"dan farklı bir şey söyleyeceği anlamına geliyor. Hatta bazı dikkatli oyun tutkunları video oyunundaki Pikachu'nun Amerikalı aktör Danny DeVito'ya çok benzediğine dikkat çektiler.

Fragmanda ayrıca oyunun oynanış stili ile ilgili görüntüler de gösteriliyor. Fragmana göre oyuncular Pikachu ve Tim Goodman'ı kontrol edebilecekler. Magnemite, Machoke, Machamp ve Glalie gibi pokemonlar da fragmanda görülebiliyor. Fragmanı aşağıda bulabilirsiniz:

Kaynak: christiantoday.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık