OFPOF

Destiny 2’nin Yeni Güncellemesi Birçok Problemi Çözüyor

-
51
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Destiny 2’nin Yeni Güncellemesi Birçok Problemi Çözüyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Bungie, Destiny 2’nin yeni güncellemesi olan 1.0.6.2 sürümünü 6 Kasım itibari ile oyun severlerle buluşturuyor.

Özellikle son güncellemeden sonra oyun içerisindeki klan penceresinde kullanıcıların birbirlerini görememesi ve bir Bug nedeniyle ortaya çıkan bazı performans sorunları ile güncelleme sonrasında çok fazla geri bildirim ve eleştiri alan geliştiriciler çabucak yeni bir paket geliştirdi ve sorunları çözmek için yeni DLC paketini yayınladı.

Oyun içerisindeki ara ara donmaların yaşanması ve internet problemlerinin baş göstermesinin yanı sıra klan üyelerinin birbirleri ile iletişim halinde oldukları ekranda her şeyin bomboş olması ve üyelerin birbirlerini görememesinden dolayı geliştiriciler bu hataları düzelten yeni bir paket yayınlamaya başladı. İlk gelen haberlere ve geri bildirimlere göre ise bu problemler büyük ölçüde çözümlenmiş durumda.

Bungie Yardım ismindeki resmi Twitter hesabı ise şu tweet ile oyun severlere seslendi; “Düzeltme 1.0.6.1’i yayınladıktan sonra Destiny 2 PC frame rate problemler raporlarını aktif olarak araştırıyoruz.” dedi.

Reddit’te açılan konularda ise klanda üyelerin birbirlerini görememe probleminin aşıldığı, eskiye nazaran yeni güncelleme sonrasında donmaların milisaniyelere düştüğü ve bunun da sadece donanımsal özelliklerden kaynaklanabileceği belirtildi, ayrıca fps’nin de yükseldiği belirtildi.

Kaynak: www.pcgamer.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık