OFPOF

Destiny 2 İçin Yeni Geliştirmeler Görüntülendi

-
46
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Destiny 2 İçin Yeni Geliştirmeler Görüntülendi
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

6 Eylül 2017 tarihinde çıkış yapacak Destiny 2 için IGN yeni geliştirmeler hakkında bilgi verdi.

IGN'in Destiny 2'nin gösterdiği en son videoda, yeni PC oyuncularına gösteriş yapmayacak olmalarına rağmen, devam filminde çıkan birkaç ilginç değişiklik hızlandırıldı.

En dikkat çekici değişim, bazı faaliyetlerin oyuncuların yükün orta görevini değiştirmesine izin vermeyeceği haberi. Önceden, hızlı bir menü dalışıyla envanterinizdeki silah veya dişli arasında geçiş yapabiliyorduk ancak bu özellik artık daha hızlı ve detaylı oldu.

oyun direktörü Luke Smith, oyuncuların menülerde daha az zaman harcadığını ve ne getireceğini düşünürken daha fazla zaman isteği fikri üzerinde durma kararı aldı.

"Zorluk, kesinlikle oyunun zirvesi seviyesinde, çok daha sert bir oyun yapmaya çalıştık, silah ve eşyalarını bir golf çantası olarak düşünürseniz, yalnızca bir golf poşetine başlamadan önce golf çantanıza bakmanızı isteriz.” diyerek açıklama yapan geliştiriciler bu yeni özellik hakkında fikir verdiler.

Belli yüklemeleri eğlenceli ve kullanışlı kılmak için silahlarda ve öğelerde yeterince çeşitlilik mevcut olacağı da belirtildi. Diğer büyük değişiklik, kullanıcılara üç dakika işaretli videodan hemen sonra görebileceğiniz UI biçiminde geliyor.

İlk oyunda, her gezegendeki halka açık olaylar görünmez bir zamanlayıcıya dönüşüyor.

Kaynak: www.pcgamer.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık