OFPOF

Destiny 2 Güncellemeleri 2018 Yılına Ertelenebilir

-
41
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Destiny 2 Güncellemeleri 2018 Yılına Ertelenebilir
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Yeni gelen iddialara göre Bungie firması DLC paketlerinde köklü değişiklikler yapmaya karar aldı.

Destiny 2, 8 Eylül 2017 tarihinde oyun piyasası ile buluşturulan, Bungie firması tarafından geliştirilen ve dünyaca ünlü oyun yaratıcısı Activision firması tarafından yayın hakları elinde bulundurulan oyundur. PlayStation 4, Xbox One ve Microsoft Windows platformlarında oynanma imkanı bulunan dünyaca ünlü Destiny 2 oyunu için iki geliştirme içeriği ve yayınlanma tarihi gün geçtikçe kesinleşmeye başlıyor.

2017 yılı içerisinde yayınlanacağı açıklanan ancak henüz herhangi bir resmi indirime sunulmayan yeni DLC paketi için yeni bir iddia daha geldi. Bungie firması yetkililerine ulaşan bir oyun dünyası platformu tarafından ortaya atılan iddiaya göre, yeni genişleme ve geliştirme paketleri 2018 yılına ertelendi. Çünkü halihazırdaki geliştirmelerde köklü değişikliklerin yapılmasına karar verildi.

Yeni karara göre bu DLC paketlerinden yepyeni hikayeler, rekabetçi oyuncu karakterleri, zengin silah ve zırh teçhizatları yer alacak. Böylelikle bu geliştirmelerin kısa süre içerisinde yayınlanması ve geliştirilmesi oldukça zor. Bu yüzden de yeni DLC paketlerin ancak 2018 yılı içerisinde kullanıma ve indirime açılacağı iddia edildi. Ayrıca Destiny 2 yaratıcısı Bungie tarafından yeni bir trailer yayınlanması da bekleniyor.

Kaynak: pcgamer.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık