OFPOF

Destiny 2 Beta Şimdi PS4 ve Xbox One'da Oynanabilir

-
60
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Destiny 2 Beta Şimdi PS4 ve Xbox One'da Oynanabilir
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Destiny 2 Beta sürümüne erken erişim sağlayamayanlar bugün bir kod ihtiyacı olmadan oyunu indirip oynayabilecek.

Bungie tarafından daha önce ayrıntılarıyla belirtildiği üzere, Destiny 2 Beta, 21 Temmuz'da sabah saat 10:00 ve akşam 18.00 arasında herkese açık hale gelicek.

Destiny 2 Beta oyunu ile, kampanyanın ve çok oyuncu ile oynamanın tadını çıkarmak bugün mümkün. Oyuncular açılış misyonu olan Homecoming'i deneyebilir ve kampanyadan bazı sinematikleri görebilirler. Bunun yanı sıra, Endless Vale haritasında Geri Vurma / Geri Döndürme modu da bulunuyor.

Bir görev denemek isteyenler için, Vex kalesine yerleştirilmiş ve iki arkadaş ile oynanabilecek Inverted Spire var. Matchmaking modu, önceden düzenlenmiş bir Fireteam kullanmayan kişiler için bu boşlukları doldurmak için kullanılabilir.

Daha sonra, 23 Temmuz'da saat 10:00'dan itibaren The Farm adlı sosyal alanı ziyaret edebilirsiniz. Orada oyun dışı kalabilir ve bir futbol topunun etrafında tekme atmak ya da bir tavukla arkadaş edinmek gibi tuhaf şeyler yapabilirsiniz. Destiny 2 Beta sürümünde neler olduğuyla, nelerin olmadığını ve bilinen sorulardan daha fazlasının cevabını bulabilirsiniz.

Destiny 2, PS4 ve Xbox One için 6 Eylül'de ve PC için 24 Ekim'de piyasaya çıkıcak. Oyun, ilk Destiny'den farklı olarak, zamanla gelişecek bir sosyal alana ve yeni bir Raid gibi önemli değişikliklere sahip olacak. Buna ek olarak 2. sürüm, ilk oyundan çok daha fazla hikayeye sahip olacak.

Kaynak: gamespot.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık