OFPOF

Desert Bus Oyunu Artık VR Steam’de Yer Alıyor

-
79
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Desert Bus Oyunu Artık VR Steam’de Yer Alıyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Tüm zamanların en sıkıcı video oyunu olarak tanıtılan video oyun Desert Bus artık VR destekli.

Başlangıçta Penn & Teller'ın Smoke and Mirrors mini oyun paketinin bir parçası olan (hiçbir zaman piyasaya sürülmeyen bir mini oyun paketi) Desert Bus, tüm zamanların en sıkıcı oyunlarından biri olarak tanınmaktadır. Adından da anlaşılacağı gibi, bir otobüste, çöl boyunca, Arizona'dan Nevada'ya gidiyorsunuz, oyunun senaryosu, konusu ve kurgusu yalnızca bundan ibaret.

Projenin sıradanlığı tam da onu özel kılan şey oluyor, yıllar geçtikçe kült değeri kazandı ve Desert Bus For Hope adındaki hayır kurumu girişimi de insanlarda önemli etki yaratmış durumda. Artık bu sıkıcı oyundaki deneyim VR’da yaşanacak ve daha da iyisi, hem Vive hem de Oculus Rift VR'da ücretsiz olarak oynanabilecek.

En önemli eklemeler arasında, VR'deki diğer üç arkadaşınızla ruhsal açıdan anlamsız bir gezi yapmanıza izin veren yeni çok oyunculu işlevsellik var.

Lansman, geçtiğimiz hafta düzenlenen, Child's Play’de yapılmıştı. Android, iOS, Mega Drive platformları ile uygun olan önceki sürümler Amateur Pixels ekibi çalışanları tarafından geliştirilmişti. Penn & Teller's Smoke and Mirrors paketi içerisindeyken de 3DO Interactive Multiplayer, Sega CD, IBM PC Uyumlu platformlarında oynanabiliyordu.

Kaynak: pcgamer.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık