OFPOF

Demon's Souls PC İçin Oynanabilir Hale Geliyor

-
58
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Demon's Souls PC İçin Oynanabilir Hale Geliyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

PC oyun severlerin ısrarla istediği oyunlardan Demon'un Souls PS3’ten sonra PC versiyona da sahip oluyor.

PC'deki en korkunç eksikliklerden biri, Demon'un Souls - From Software'in doğrudan öncülünden Dark Souls serisine ayrılan ve 2009'da PS3 için özel olarak piyasaya sürülmesi olmuştu.

Ancak RPCS3 PS3 öyküsünün yaratıcıları, inatçı oyun severlerin geri bildirimleri, talepleri ile uğraşıyor ve sonunda da artık bu oyunu PC'de "oynanabilir" hale getirmeyi değerlendirmeye alıyor.

Oyun severlerden bazıları ekran görüntüleri paylaştı bile çalışmanın son halinden ve o görüntüler bir i7-6700k üzerinde çalışıyor ve yine de performans sorunlarıyla karşı karşıyayız, ancak en azından yapı keyifli olabilir.

Yaratıcılar, Youtube üzerinden yaptıkları açıklamasında "Demon'un Ruhlarına son baktığımızdan beri oyunun istikrarı konusunda büyük gelişmeler kaydedildi” dediler.

Oyun içerisinde birçok sıkıntılar olmasına rağmen ve kendilerinin de ilk başlarda bunları biraz rastgele yapacaklarını düşünmüş olsalar da sonradan bu sorunları çok iyi bir şekilde çözdüklerini belirttiler.

Hatta son gelişme ve oynanabilir hale gelme açıklamasını da şöyle yaptılar.

“Tüm sorunlara ve problemlere rağmen bu kararlılık sorunları giderildi, ancak performans i7-6700k'de bile en iyi seviyede olmamasına karşın oyun tamamen çalışıyor ve kararlı çalışıyor, bu nedenle oynanabilir, ancak belki de tamamen eğlenceli değil biraz daha beklenebilir.”

Kaynak: pcgamer.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık