OFPOF

Deformers, Beta Sürümü ile Yayınlanmaya Başladı

-
378
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Deformers, Beta Sürümü ile Yayınlanmaya Başladı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Kararlı sürüm öncesi ilk ücretsiz beta sürüm bugün Steam üzerinden yayınlanmaya başladı.

God of War oyununun yaratıcısı Ready at Dawn firması tarafından oyuncular arasında ilginç bir oyun olarak nitelendirilen Deformers bu haftasonu Steam’de ücretsiz bir şekilde erişime açık olarak indirilmeye başlanacak.

Deformers adlı oyunda Forms adlı top şeklinde yaratıkların kontrolü tamamıyla size verilir. Yemeklere, hayvanlara ve diğer canlılara benziyorlar ve bunları Deathmatch, Team Deathmatch ve Rocket League'e çok benzeyen Form Ball gibi çok farklı modlarda kontrol ediyorsunuz. İki ölümsüzleştirme modu, rakibinize nesneler çekip onları dev bir kayan platformdan atmak için onları sürüklemenizi sağlar. Diğer taraftan, Rocket Ligi benzeri Form Balosu, topu bir fileye atıp gol atarak size görevler ve puanlar kazandırmaktadır.

Açık beta sürümü şimdi 3 Nisan'da saat 12:00'ye kadar sürer. 2.5 GB'lık bir indirme boyutu olduğundan, iyi bir internet bağlantınız varsa indirmesi uzun sürmemelidir. Betanın bazı sunucu sorunları yaşadığını belirtmek gerekiyor.

Bu hafta sonu bu sürüme sahip olamayacaksanız endişelenmenize gerek yok. Ready at Dawn, daha fazla insana bu zevki tatma fırsatı vermek için kararlı sürüm öncesi en az bir beta daha yapmayı planladıklarını açıkladı. 

Kaynak: www.pcgamer.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık