OFPOF

Day Of Infamy, 23 Mart'ta Raflardaki Yerini Alacak

-
319
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Day Of Infamy, 23 Mart'ta Raflardaki Yerini Alacak
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Uzun süredir resmi çıkış tarihi beklenen oyun Day of Infamy için erken erişim tarihi açıklandı.

Geliştiricisi ve yapımcısı New World Interactive firması olan Day of Infamy 2017 yılı içerisinde yayınlanması en çok beklenen oyunlardan biri olmuştu. Hem yüksek savaş kurgusu, hem oyun mantığı akımları hem de görsel efektleri ile ilk günden bu yana adından söz ettirmeye başlayacağı düşünülen oyun için resmi tarih açıklandı.

23 Mart 2017 tarihinden itibaren Kan, Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Strateji, gibi kategorilerde kendine yer bulacak Day of Infamy muhteşem bir senaryo ile ikinci dünya savaşını konu alacak.

New World Interactive firması tarafından resmi bir şekilde açıklaması ve trailer’ı yaınlanan oyun için 23 Mart 2017 tarihinde erken erişim oyununun piyasada yer alacağını steam üzerinden indirme imkanının olacağını belirtti.

Day of Infamy  II. Dünya Savaşı sırasında sizi Güney ve Batı Avrupa savaş alanına götürecek. Savaştan yıkılmış şehirlerden çiftlik köylerine kadar uzanan 10 farklı harita var ve oyunculara karla kaplı ormanlarda savaş mücadelesi yaşatacak.

Oyun mod ve atölye desteği göz önünde bulundurularak oluşturulmuştur. 400'den fazla Atölye modu, 40'dan fazla harita, 172 arayüz, 169 ses modu ve daha fazlasıyla oyunun erken erişim aşamasında yaratılmıştır. Mod desteğiyle, yetenekli topluluğumuz tarafından oluşturulacak bazı kaliteli yeni deneyimler de bizi bekliyor olacak.

Kaynak: rockpapershotgun.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık