OFPOF

Dark Souls 3'de Gizli Patronun Nasıl Bulunacağı Açıklandı

-
91
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Dark Souls 3'de Gizli Patronun Nasıl Bulunacağı Açıklandı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Sürprizi mahvetmeyeceğiz, fakat oraya nasıl ulaşacağınızı söyleyeceğiz. Böylelikle oyunun en büyük sırrını çözebileceksiniz.

Dark Souls 3, 24 Mart 2016 tarihinde piyasaya sürülen, FromSoftware firması tarafından geliştirilen, Satellite En İyi Aksiyon/Macera Oyunu Ödülü ödüllerine sahip olan harika bir oyundur. PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows platformlarında oynanan, yayıncılığını ise FromSoftware ve Bandai Namco Games firmaları tarafından üstlenilen Dark Souls 3 oyunu, hem görüntü kalitesi hem senaryosu hem de bölüm görevleri ile oyuncuları çok fazla etkilemeyi başarmıştı.

Ancak birçok Dark Souls 3 oyuncusunun sıkıntı yaşadığı noktalardan biri kuşkusuz gizli patronun nasıl bulunacağını çözememesiydi. Bir gamer ise gizli patronu bulurken ekran videosu aldı ve o noktalara nasıl ulaşılacağını açıkladı. Ancak bulunma anından sonra görüntüyü kesti çünkü o noktalarda herkesi büyük sürprizlerin beklediği açıklandı.

Gamer ise açıklamaları şu şekilde yayınladı;

"Görüntülerde paylaşılan Shared Grave köprüsünün üzerinden geçin ve eğer henüz yapmadıysanız 'problem' görevi ile ilgileneceksiniz. Üst katta ilerlemeye başlayın ve Ringed City Wall asansörü kısa yolunu bulmak için doğru görünün. Yarısı boyunca geçen bir kapıya atlamanız gerekecek. Önce Ringed City Wall kapısının kilidini açmak için her yöne ilerlemenizi öneririm çünkü buradaki noktalar değişebiliyor, asansör katına indiğinizde sola dönün ve merdivenlerden inin. Heykellerle kaplı dairesel bir odaya gireceksiniz. Gizli bir yolu ortaya çıkarmak için parlayan noktanın üzerinde heykeli yok edin ve aşağıya doğru yol olun. Devamında ise birçok sürpriz sizi bekliyor olacak."

Kaynak: pcgamer.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık