OFPOF

Crackdown 3 Oyunu Xbox Play Anywhere Konseptine Gelecek

-
50
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Crackdown 3 Oyunu Xbox Play Anywhere Konseptine Gelecek
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

PC için çıkışı onaylanan Crackdown 3 oyunu Xbox Play Anywhere özelliğini destekleyecek.

Microsoft, Twitter'da bir mesajla Xbox One için birkaç yıldır geliştirilmekte olan Crackdown 3 oyununun Windows Store üzerinden PC'ye ulaşacağını ve "Xbox Play Anywhere" özelliğini destekleyeceğini doğruladı.

Bu gelişmeyle birlikte özelliği satın alarak, Cloud'da oyunları yükleyebilme yeteneğiyle hem konsollarda hem de PC'de ürünün dijital kopyasını oynayabileceğiz. Bu yılın ilk aylarında duyurulmaya başlanan bu özellik önümüzdeki ay Electronic Entertainment Expo 2017'de gösterilecek.

Gamescom'un Crackdown video oyununu piyasaya çıkarmasından bu yana 2 yıl geçti ve 2015'den bu yana oyunlarının ne kadar olgunlaştığını da Crackdown 3 ile birlikte görmüş olduk.

Crackdown'un bu üçüncü şaheserinde çalışan geliştirme ekibi, oyuna gerçekten ruhlarını ve benliklerini katmışlar. Patlamaları ve ardı ardına çökebilecek binalarla birlikte daha önce hiç görülmemiş taktikler bu seride canlandırılabilir. Oyunda bunun yanısıra patron olan karakteri farklı şekillerde yok edebilirsiniz ve akabinde, Cloud tabanlı teknoloji ve Xbox'ın Project Scorpio gücü ile oyun sizi kendine daha çok çekecek.

Geliştirme ekibi bir süredir çeşitli sosyal ağlar aracılığıyla Electronic Entertainment Expo 2017'de Crackdown 3'ün olacağını ve detaylıca tanıtılacağını duyurmakta. Ve tahmin edildiği gibi Xbox için en önemli oyunlardan biri olacak.

Kaynak: gametransfers.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık