OFPOF

Capcom, Street Fighter 30. Yıl Dönümü Koleksiyonu'nu Duyurdu

-
124
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Capcom, Street Fighter 30. Yıl Dönümü Koleksiyonu'nu Duyurdu
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Serinin 30. yıldönümünü kutlamak için Capcom, Nintendo Switch, Xbox One, PlayStation 4 ve PC için Street Fighter 30. Yıl Koleksiyonu'nu duyurdu.

Mayıs 2018'de yayınlanacak olan 30. Yıl Koleksiyonunda, orijinal Street Fighter, Street Fighter II, Street Fighter II: Champion Edition, Street Fighter II: Hyper Fighting, Super Street Fighter II, Super Street Fighter II: Turbo, Street Fighter Alpha, Street Fighter Alpha 2, Street Fighter Alpha 3, Street Fighter III, Street Fighter III: 2nd Impact ve Street Fighter III: Third Strike oyunları bulunacak.

Oyuncular, Street Fighter II: Hyper Fighting, Super Street Fighter II: Turbo, Street Fighter Alpha 3 ve Street Fighter III: Third Strike gibi başlıklarda daha fazla oyun seçenekleri ile mücadele edebilecekler. Oyuncular, çevrimiçi savaşlarda savaş becerilerini nihai teste tabi tutmak için CPU'ya karşı dövüşerek klasik arcade oyun deneyimini yeniden oluşturabilirler. Lobiler, Dereceli Maçlar ile derece kazanarak sıralamada üste doğru tırmanacaklar ve ayrıca dört oyuncuya kadar destek olacak. Her bir oyun kendi küresel sıralama listesine ve "geri sarma" teknolojisine sahip olacak ve gecikme süresi düşük online savaşlar olmasını sağlayacak.

Street Fighter 30. Yıl Dönümü Koleksiyonu ile hayranlar, orijinal Street Fighter'da Ryu ve Ken adlı oyuncunun en ünlü iki kahramanı da dahil olmak üzere seri ile ilgili tarihi anları yeniden yaşayabilecekler.

Kaynak: wccftech.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık