OFPOF

Candy Crush Geliştiricileri, Call of Duty Mobil Oyunu Üzerinde Çalışıyor

-
49
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Candy Crush Geliştiricileri, Call of Duty Mobil Oyunu Üzerinde Çalışıyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Call of Duty mobil oyunu için Candy Crush oyun yapımcısı "King" devreye giriyor.

Polygon, Activision'ın mobil Call of Duty oyununda prototip çalışmaya başlaması için King ile anlaştığını bildiriyor. King, bir kullanıcı arayüzü tasarımcısı, sanat yönetmeni ve bir düzey tasarımcı aramayı içeren proje için işe başlamıştır. Bu pozisyonlardan hiçbiri gerçekten yaklaşan Call of Duty oyununun ne tür bir oyun olacağını bize söylememekle birlikte, çoğu insan oyunun bir match-3 tarzı bulmaca oyunu olacağından şüphe ediyor.

King, Candy Crush Saga serisiyle meşhur oldu, milyonlarca mikro işlem yapmış ve sonunda mobil oyun alanındaki bir güç merkezi haline gelen basit bir kavram haline gelmişti. Yine de, Candy Crush serisinin cazibesi yıllarca azalmadı. Birçok analist ve hissedar, büyük yayıncıların mobil oyun mikro tranşman ağırlıklı alanına girmesini umut ederken, yıllar boyunca büyümelerini sürdüren uzun süren markaları tam olarak kurmadı. Ancak Activision, Call of Duty için King's Candy Crush formülünü kullanarak kendi alanlarındaki hakimiyetlerini yeniden kurmayı umuyor. Bununla birlikte, bir match-3 dizaynı ya da ev konsolu tecrübesi için daha geleneksel bir şey yapmak isteyip istemedikleri görülecektir.

King, match-3 tasarımının dışındaki oyunlarla pek fazla tecrübe sahibi değil. Oyunlarının çoğunluğu rahat bulmaca tasarımlarının etrafında toplanmış ve hatta Shuffle Cats veya Piramit Solitaire Saga gibi eşleşmeyen oyunları bile match-3 tarzı bulmaca oyununu türüne uymaktadır. Tüm bunlar göz önüne alındığında Call of Duty mobil oyununun nasıl bir şey olacağını merakla bekliyoruz.

Kaynak: cinemablend.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık