OFPOF

Call Of Duty WWII Oyununun Beta Sürümü Artık PS4'te Oynanabilir

-
121
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Call Of Duty WWII Oyununun Beta Sürümü Artık PS4'te Oynanabilir
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Call of Duty'nin WWII sürümünün bu oyun yılında piyasaya çıkan en büyük oyunlardan biri haline gelmesi sürpriz olmayacak gibi görünüyor.

Bu kez, Sledgehammer tarafından yayınlanan oyunun temel bir versiyonu, yeni bir İkinci dünya Savaşı senaryosuyla geldi. Yıllardan beri haber başlıklarında 'geleceğe' sahip oyun versiyonları listeleniyordu, fakat bu kez İkinci Dünya Savaşı senaryosuyla yeni Call of Duty oyunu birçoğumuza yabancı olmayan geçmişten bir olay ile karşımıza çıkıyor.

Bu hafta sonu Call of Duty WWII'nin beta sürümü PS4'te oynanacak ve ilk kez birçok oyuncu bu kadar heyecan içerisinde bekliyor.

İkinci Dünya Savaşı Call of Call'ın en önemli satış noktalarından biri oyunun farklı özelliklere sahip olması. Bu özellikler gerçekçi oyun deneyimini yaşatmak için oyuna entegre edilmiş durumda olacak. Geçmişe bağlı olarak, bu özellik ile oyuncuların kullandığı askeri karakter kaygan zemin üzerinden kayıp düşebilmesi ve gerçekçi dövüş teknikleri ile oyuna yeni bir hava katacak.

Ancak bu değişikliğin ne kadar iyi olduğu tartışılabilir bir sorudur. Öte yandan, birçok kişi gerçekçi bir felsefeye sahip olmaktan ve daha sonrasında geleceğin bir fantezisinde olmaktan dolayı olumlu yaklaşımlarda bulunacakları tahmin ediliyor. Bunun dışında, herhangi bir ücret almadan eski oyun sürümlerine geri dönülmesi gibi özellikler yer alıyor. Ayrıca Incendiary Shells, haritaları yinelemek için uygun hale getirmesi oyunu eğlenceli hale getirecek denilebilir.

Kaynak: www.thetechbulletin.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık