OFPOF

Call Of Duty: Infinite Warfare Oyununa Yeni Güncelleme Geldi

-
122
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Call Of Duty: Infinite Warfare Oyununa Yeni Güncelleme Geldi
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Activision dün itibari ile Call of Duty: Infinite Warfare oyununa yeni bir güncellemeyi kullanıcılarına internet sitesi üzerinden paylaştı.

Savaş oyunları denince akla ilk gelen oyunları üreten Activision şirketi Call of Duty: Infinite Warfare oyununa yeni bir güncellemeyi kullanıcılara paylaştı. İnternet sitesinde yer alan güncellemeye göre oyun içerisindeki kullanıcılar tarafından gelen şikayetler göz önünde bulundurulduğu söylenebilir. 2 Mayıs tarihi itibari ile yayınlanan bu güncellemede bazı oyun için hatalar düzeltildi, skor tabelalarına çeşitler geldi, yeni seslendirme paketleri açıldı ve son olarak yeni bazı silahlar bu güncelleme ile oyuna getirildi. 4 Kasım 2016 tarihinde piyasaya çıkan Call of Duty: Infinite Warfare oyunu bu güncelleme ile iyileştirildiği ifade edilebilir. Call of Duty: Infinite Warfare kullanıcıları bu güncelleştirme ile daha kaliteli bir oyun keyfi yaşayabilecek.

Call of Duty: Infinite Warfare oyununa gelen yamada en dikkat çeken nokta seslendirme paketi oldu. Dünyaca ünlü YouTuber Ozzy Man Rewiews tarafından seslendirmenin yapılması oldu. Seslendirme yaptığı Youtube kanalı ile ünlenen Ozzy Man bu sayede Call of Duty: Infinite Warfare oyununa da gelmiş oldu. Reddit gibi birçok sosyal medya platformunda oyun ile ilgili gelen şikayetler üzerine de şirket yetkilileri bazı düzeltmeler yaptığını açıkladı.

Infinity Ward tarafından geliştirilen Call of Duty: Infinite Warfare oyununa yeni silahların gelmesi kullanıcıları sevindirdi. Yeni gelen silahların listesini internet sitesinden öğrenebilirsiniz.

 

kaynak: gamespot.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık