OFPOF

Blizzard, Pro Overwatch Oyuncusu Dafran'ı Askıya Aldı

-
66
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Blizzard, Pro Overwatch Oyuncusu Dafran'ı Askıya Aldı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Blizzard firması uygunsuz davranışlardan dolayı Selfless ekibi üyesine 1 haftalık erişim yasağı verdi.

Blizzard, Overwatch oyuncusu Dafran'ı, The Overchatch Contenders Season Zero'da rekabet etmeyerek, onun Twitch'deki çirkin davranışından dolayı askıya aldı. Buna ek olarak, Tracer and Soldier 76 uzmanı Season One'da rekabet edemeyecek ve Overwatch'a erişimi bir hafta boyunca askıya alındı.

Selfless ekibin bir üyesi olan Kotaku, Dafran'ın geç bir saatte, çoğunlukla, Twitch'in canlı akışlarına pornografi görüntüler paylaşması ve bir çok uygunsuz davranışından dolayı böyle bir kararın alındığı açıklandı ve resmi olarak açıklamalarda bulunuldu.

Blizzard, Dafran'ın "Tüm yarışmacıların ve izleyicilerin her zaman saygılı bir sporcu gibi davranması gerektiğini" belirten Overwatch Contenders Ruleset Kural 7.0'ı ihlal ettiği tespit edildi.

Dafran'ın cevabı tam olarak sportif değildi, pişmanlık gösteriyordu. TwitLonger'da şunları söylemişti: "Dürüst olmak gerekirse, kariyerimin böyle bir sallantıya uğramasından dolayı pişmanım, aynı hataları siz tekrarlamayın.”

"Dafran artık ekibimizle oynamayacak olsa da, onun zihinsel ve duygusal refahını iyileştirmek için ihtiyaç duyduğu yardım, danışma ve rehberlik konusunda kendisine yardımcı olacağız." diye açıklama yapan ekibi ise Dafran’a bu süreç için destek oldu.

Kaynak: www.pcgamer.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık