OFPOF

BioWare’in Project Dylan’ı E3’te Görüntülendi

-
56
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
BioWare’in Project Dylan’ı E3’te Görüntülendi
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Şimdiye dek BioWare firması tarafından sır gibi tutulan Project Dylan için çok kısa bir video gösterildi.

BioWare, oyun dünyasında kuşkusuz hafife alınması gereken bir oyun geliştirici, yapımcı ve yayınlayıcı firma değildir. 

Baldur’s Gate, Neverwinter Nights, Dragon Age, Knights of the Old Republic ve Mass Effect gibi büyük oyun portföyüne sahip firma özellikle de yeni ip geliştirmeleri ile de popülerliğini arttırıyor.

Microsoft'un basın toplantısında E3 2017'de BioWare sonunda nihai gizli Project Dylan'ı anlattı. Görünüşe göre, yeni oyuna Anthem deniyor ve Bungie Destiny'nin çizgileri boyunca inşa edilmiş gibi görünen 4 kişilik bir co-op atıcı olacak.

6 dakikalık çekim görüntüleri çok az ortaya çıkıyor, ancak gördüğümüz şey zaten büyüleyici ancak Destiny'i anımsatıyor. uzay boşluklarında geçen oyunda, serbest çalışan olarak oynuyorsunuz, diğer arkadaşlarınızla birlikte, bir exosuit takarken çeşitli görevler de yapıyorsunuz.

Bu ortam tamamıyla vahşi yaşam ve sıradışı etkinliklerle dolu açık bir dünyadır. Exosuit size, uçabilme özelliği, çeşitli silah sınıflarını kullanmayı ve daha fazlasını elde edebilmenizi sağlar. BioWare, her takımın eşsiz bir "oyun stili" ve özelleştirme seçenekleri sunacağını vaat ediyor. Ayrıca oyun fragmanında alelacele "şekillendirilmiş bir fırtına", görüntülendi bu da oyun içerisinde çeşitli hava durumlarının olacağını işaret ediyor.

Kaynak: tech.firstpost.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık