OFPOF

BioMutant İçin İlk Uzun Video Yayınlandı

-
106
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
BioMutant İçin İlk Uzun Video Yayınlandı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

2018 yılı içerisinde yayınlanacak video oyun için ilk uzun video ile tüm detaylar ortaya serilmeye başladı.

“BIOMUTANT video oyun, çekim ve mutant yetenek hareketini karıştırmanıza olanak tanıyan benzersiz dövüş sanatları tarzı dövüş sistemi ile kıyamet sonrası post-kıyamet sonrası Kung-Fu efsanevi RPG’dir.” lansman metni ile Steam üzerinden tanıtılan video oyun Aksiyon ve RYO kategorilerinde yer alacak. Experiment 101 tarafından geliştirilen ve yayın haklarını THQ Nordic firmasının elinde bulundurduğu BIOMUTANT, henüz net tarihi kesinleşmemiş bir şekilde 2018 yılı içerisinde oyun raflarındaki yerini alacağı duyuruldu. Duyurudan kısa bir süre sonra bazı kısa tanıtım videoları ve görüntüleri yavaş yavaş yayınlanmaya başlamıştı ancak geçtiğimiz gün geliştiriciler tarafından oyunu daha detaylı tanımamızı sağlayacak uzun bir video yayınlandı.

Şimdiye dek yalnızca kısa videolar ve görüntüler ile tanıtımı yapılan video oyun için yeni yayınlanan 25 dakikalık video sayesinde oyun severler oyunun senaryosu ve diğer detayları hakkında daha fazla bilgiye sahip olmasına olanak tanıyor.

IGN tarafından ilk olarak yayınlanan bu video, oyunun açılış misyonlarını açıkça gösteriyor ve dövüşün de nasıl oynanacağı konusunda iyi görüntüler ortaya seriyor.

Kaynak: pcgamer.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık