OFPOF

Battle.net Resmi Olarak Artık Yok

-
79
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Battle.net Resmi Olarak Artık Yok
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Blizzard Entertainment, bir süre sonra Battle.net kullanımını artık durduracağını ve başka bir şeyle değiştirileceğini açıkladı.

Battle.net istemcisini sistemlerine önceden yüklemiş olan oyuncular için Battle.net'i Blizzard uygulamasına dönüştüren otomatik güncelleme yayımlandı. Polygon'a göre Blizzard, Battle.net'i Blizzard App olarak değiştirdi. Evet, Battle.net müşterisine şimdi Blizzard App deniyor.

Resmi web sitesinde (şu sıralar Battle.net olarak adlandırılıyor) indirme sayfasını ziyaret ederseniz, indir bölümünde "Blizzard Uygulaması" adlı bir istemci olduğunu göreceksiniz.

Resmi web sitesinden 3 MB indirilen dosya, ilk önce Battle.net'in güncellendiğini söyleyecektir. Ancak sonradan değiştirilecek ve Blizzard App olarak adlandırılacaktır. İlk kez oyuna katılacak kullanıcılar için, World of Warcraft veya Diablo III gibi Blizzard'ın popüler oyunlarına erişebilmeleri için, 250 MB'lik bir indirme dosyasını kurmaları gerekiyor.

İstemci, indirmeyi ve güncellemeyi bitirdikten sonra, en sevdiğiniz oyunlara yeni Blizzard Uygulaması ile erişebilirsiniz.

Çift bir kimliğe sahip olma görünümünü sınırlandırmak için Blizzard, adları yoğunlaştırmaya karar verdiği için artık sadece Blizzard ismi anılacak gibi görünüyor.

Kaynak: cinemablend.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık